MICE / INCENTIVE / KONFERENCJE

Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi Klientów korporacyjnych, organizowanie zagranicznych i krajowych konferencji, kongresów i seminariów, a także wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych sytuuje First Class w czołówce partnerów z segmentu MICE w Polsce.

Jesteśmy w stanie zaoferować adekwatną do skali każdej imprezy infrastrukturę konferencyjną: sale, odpowiednie nagłośnienie, sprzęt konferencyjny, sprawnie działające i wyposażone sekretariaty.. Nasza oferta obejmuje szereg usług związanych z przygotowaniem konferencji, począwszy od sporządzenia budżetu, poprzez jej obsługę oraz realizację do programów towarzyszących (programy socjalne, kulturalne i turystyczne dla uczestników konferencji, programy dla osób towarzyszących). Korzystamy z najnowszych systemów rezerwacyjnych i wykorzystujemy kontakty własne aby móc zaproponować Klientom najlepsze rozwiązania i ceny.

Byliśmy organizatorem wielu imprez wysokiej rangi, w których brało udział od kilkudziesięciu do 5000 uczestników z Polski i zagranicy.

Wszystkie nasze dotychczasowe dokonania w zakresie usług kongresowych kończyły się sukcesami naszych zleceniodawców. Dowodzą tego liczne rekomendacje.

Wyróżnia nas:

  • Profesjonalne podejście do skomplikowanych zadań
  • Elastyczność działania i nieszablonowe pomysły 
  • Gotowość świadczenia usług na najwyższym poziomie
  • Umiejętność dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta
  • Kompleksowość realizacji powierzonych zadań
  • Wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów incentive

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze kierunku w pełni dostosowanego do Państwa oczekiwań.

Zadzwoń +48(22) 57 87 150

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą