Bilety lotnicze

Biuro Podróży Firts Class  wykorzystując system rezerwacyjny Amadeus oferuje Państwu usługę rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych zarówno na rejsy krajowe, jak i międzynarodowe. Posiadamy akredytację Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych IATA nr 63200756.  

Międzynarodowe Zrzeszenia Przewoźników Lotniczegych IATA jest największą i najbardziej uznaną organizacją skupiającą przewoźników lotniczych. Akredytacja IATA to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz jakości obsługi.

Przy sprzedaży biletów oferujemy Państwu najbardziej korzystne połączenia z zastosowaniem najniższych z możliwych taryf. W razie zaistnienia konieczności pilnych wyjazdów zobowiązujemy się do dołożenia wszelkich starań umożliwiających taką aranżację trasy podróży, która zapewni osobom podróżującym terminowe przybycie na miejsce przeznaczenia. W sytuacjach awaryjnych zapewniamy możliwość całodobowego kontaktu z pracownikami First Class S.A.

Oferujemy Państwu negocjowanie warunków z liniami lotniczymi, dostęp do taryf specjalnych, pośredniczymy także w zawarciu i realizacji umów trójstronnych oraz programów lojalnościowych. 


 

Zadzwoń +48 (22) 57 87 101

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą