O nas

Biuro Podróży First Class powstało w 1991 roku, jesteśmy jednym z największych i najstarszych biur podróży w Polsce. Będąc autoryzowanym agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych) i spełniając surowe wymogi Polskiej Izby Turystyki, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz pełną satysfakcję z udanej podróży służbowej, wyjazdu motywacyjnego jak i wyjazdu wakacyjnego.

Działamy w oparciu o Zezwolenie na Organizowanie Imprez Turystycznych (licencja nr 0227) wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się Spółką Akcyjną z kapitałem zakładowym w wysokości 3 132 445,00 PLN. Główna siedziba First Class mieści się w Warszawie przy ul. Płockiej 5A. Oddziały własne mamy także w 2 miastach w Polsce: Krakowie i Warszawie. Wszystkie nasze biura wyposażone są w najnowocześniejszą infrastrukturę rezerwacyjną.

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę podróży służbowych oraz profesjonalne zarządzanie segmentem business travel. W bogatym portfolio naszego biura podróży znajduje się kilkaset umów o współpracy w zakresie obsługi ruchu służbowego pracowników. Zaufały nam czołowe polskie firmy, ministerstwa, urzędy, fundacje, banki, renomowane polskie uczelnie, a także znane międzynarodowe koncerny. Tysiące sprzedanych wycieczek i zadowolenie ponad tysięcy klientów stanowią najlepszą rekomendację usług naszego biura podróży.

Doświadczeni i kompetentni pracownicy First Class S.A. pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i doradzą przy wykupie biletu lotniczego czy kolejowego oraz jak najkorzystniej wypożyczyć samochód, zorganizować dodatkowe atrakcje czy zarezerować hotel. W oparciu o nowoczesny system rezerwacyjny dysponujemy ogromną bazą hoteli o różnorodnym standardzie, nawet w najodleglejszych zakątkach globu.
Zróżnicowany standard oferowanych przez nas usług dopasowany jest do potrzeb, oczekiwań i możliwości szerokiej grupy klientów – od podróży służbowych poprzez oferty tanich wakacji i wczasów rodzinnych, wycieczki objazdowe i aktywny wypoczynek, egzotyczne podróże dla turystów spragnionych wrażeń i ekstremalne wyprawy dla prawdziwych podróżników aż po luksusowe pobyty w spa i najmodniejszych kurortach całego świata.