Change language:


O First Class


First Class to nie tylko nasza nazwa, ale także standard oferowanych Państwu usług. Jesteśmy jednym z największych i nastarszych biur podróży w Polsce. Działamy w oparciu o Zezwolenie na Organizowanie Imprez Turystycznych (licencja nr 0227) wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.

Nasza firma powstała w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT) zrzeszającej renomowanych i godnych zaufania przedstawicieli branży turystycznej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się Spółką Akcyjną z kapitałem zakładowym w wysokości 3 132 445,00 pln. Główna siedziba First Class mieści się w Warszawie przy ul. Płockiej 5A. Swoje oddziały mamy także w 2 miastach w Polsce: Krakowie i Warszawie. Wszystkie nasze biura wyposażone są w najnowocześniejszą infrastrukturę rezerwacyjną.

Będąc autoryzowanym agentem IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych) i spełniając surowe wymogi Polskiej Izby Turystyki, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi turystycznej oraz pełną satysfakcję z udanej podróży i wypoczynku. W swoim bogatym katalogu mamy egzotyczne wycieczki zagraniczne, atrakcyjne oferty last minute oraz wycieczki first minute do niemal wszystkich krajów świata. Zróżnicowany standard oferowanych przez nas usług dopasowany jest do potrzeb, oczekiwań i możliwości szerokiej grupy klientów – od tanich wakacji i wczasów rodzinnych, przez wycieczki objazdowe i aktywny wypoczynek, egzotyczne podróże dla turystów spragnionych wrażeń i ekstremalne wyprawy dla prawdziwych podróżników, po luksusowe pobyty w ekskluzywnych spa i najmodniejszych kurortach całego świata.

Proponujemy wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oferty znanych touroperatorów, takich jak: TUI, Dertur, Neckermann, ClubMed, Itaka oraz Rainbow Tours. Oferujemy także rezerwację biletów lotniczych wszystkich przewoźników po najniższych cenach, a także sprzedaż biletów autokarowych, kolejowych i promowych.

Doświadczeni i kompetentni pracownicy First Class S.A. pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i doradzą, jak najkorzystniej wypożyczyć samochód, zorganizować dodatkowe atrakcje czy zarezerować hotel. W oparciu o nowoczesny system rezerwacyjny dysponujemy ogromną bazą hoteli o różnorodnym standardzie, nawet w najodleglejszych zakątkach globu.

Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi klientów korporacyjnych, organizowanie zagranicznych i krajowych podróży służbowych, konferencji, kongresów i seminariów, a także wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych (pakiet incentive) sytuuje First Class w czołówce partnerów biznesowych w Polsce.

W bogatym portfolio naszego biura podróży znajduje się ponad 800 umów o współpracy w zakresie obsługi ruchu służbowego pracowników. Zaufały nam czołowe polskie firmy, ministerstwa, urzędy, fundacje, banki, renomowane polskie uczelnie, a także znane międzynarodowe koncerny. Tysiące sprzedanych wycieczek i zadowolenie ponad 65.000 klientów stanowią najlepszą rekomendację usług naszego biura podróży.

 


2
Jak dwa oddziały w całej Polsce (KRAKÓW, WARSZAWA). Do tego należy dodać nasz salon sprzedaży w WARSZAWIE
8
Z tylu systemów rezerwacji hotelowych korzystamy aby dla naszych klientów znaleźć optymalną i komfortową opcję pobytu.
5
Jak TOP FIVE. Należymy do grona pięciu największych agentów IATA , sprzedających bilety lotnicze w Polsce.

70
Tylu naszych pracowników czeka codziennie na Państwa telefon aby służyć Państwu pomocą , radą i doświadczeniem.
365
Tyle dni w roku jesteśmy do Państwa dyspozycji.
470
Do tylu linii lotniczych mamy dostęp za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego AMADEUS.

500
(a właściwie już sporo więcej): tyle prywatnych firm, korporacji, oraz instytucji państwowych organizuje za naszym pośrednictwem swoje podróże służbowe.
1991
Rok naszego powstania.
620 tys.
Tyle hoteli znajduje się w naszych systemach rezerwacyjnych.

115 mln

Właśnie tyle (słownie: sto piętnaście milionów) złotych wyniósł nasz obrót − tylko za bilety lotnicze − w ubiegłym roku.
30%
Tyle możesz zaoszczędzić organizując podróż służbową za naszym pośrednictwem.

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą e-mailową wysyłanych przez First Class S.A., Płocka 5a, 01-231 Warszawa.