Wczasy / Wycieczki

Biuro Podróży FIRST CLASS obecne jest na warszawskim rynku od 1991 roku. Mieścimy się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Kruczej 46, tam gdzie od ponad 25 lat istniało niemieckie biuro podróży i przedstawicielstwo linii lotniczych. Od 2011 jesteśmy częścią First Class SA - Biura Podróży z ponad dwudziestoletnimi tradycjami! First Class SA to jedno z największych biur podróży w Polsce - Agent IATA i doświadczony organizator turystyki biznesowej.

Zgodnie z wymogami ustawy o turystyce posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności organizatora i pośrednika turystycznego, wydane przez Wojewodę Mazowieckiego. Jednocześnie posiadamy wszystkie wymagane zabezpieczenia (ubezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna).

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży ofertę największego europejskiego koncernu turystycznego TUI (Touristik Union International) i posiadamy status profesjonalnego biura partnerskiego. Byliśmy wielokrotnie nagradzani za najwyższą sprzedaż wyjazdów TUI w Polsce oraz 3-krotnie zajmowaliśmy czołowe miejsca we współzawodnictwie wszystkich kilku tysięcy europejskich agencji TUI. Posiadamy również wyróżnienia za najwyższą sprzedaż wyjazdów grupowych TUI oraz sprzedaż wczasów w hotelach sieci Grecotel.

Oprócz oferty TUI proponujemy Państwu kompleksową obsługę podróży zagranicznych zarówno prywatnych - wakacyjnych, jak i służbowych; indywidualnych, grupowych i coraz popularniejszych wyjazdów incentive (motywacyjnych). Sprzedajemy bilety wszystkich renomowanych linii lotniczych. Znajdą Państwo u nas w ofercie tylko sprawdzonych touroperatorów: Neckermann, Thomas Cook, Dertour, Itaka, Rainbow, Grecos, NetHoliday, RejsClub.

Za naszym pośrednictwem można na całym świecie dokonać rezerwacji hoteli, apartamentów, domów wakacyjnych, rejsów statkami, przelotów liniowych i czarterowych. Sprzedajemy ubezpieczenia turystyczne i wynajmujemy samochody.

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży przekłada się na Państwa BEZPIECZEŃSTWO W PODRÓŻY i udane wakacje.

Sprzedajemy ofertę tylko bezpiecznych touroperatorów !

Zadzwoń +48 (22) 628 34 71

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą